KONTAKT

Aadress

Kastani väikekoht 10

86602 Paikuse Pärnumaa

Esmaspäevast – Reedeni

07.00 – 18.00

Valverühm 18.00 – 19.00

Telefon

+372 53325006

JUHTKOND

     

Direktor

Astra Jamnes

5244519

direktor@paikusemesimumm.ee

Õppealajuhataja

Ulvi Paju

5584442

oppejuht@paikusemesimumm.ee

Arendusjuht

Helin Laane

 

arendusjuht@paikusemesimumm.ee

Tervishoiutöötaja

Eiri Silivälja

55547001

tervis@paikusemesimumm.ee

ERISPETSIALISTID

     

Logopeed

Kadri Veidenberg

 

logopeed@paikusemesimumm.ee

Tugiõpetaja

Merilyn Korjus

 

tugiope@paikusemesimumm.ee

Liikumisõpetaja

Vanemõpetaja Anne Kaar

 

rytmika@paikusemesimumm.ee

Liikumisõpetaja

Kauri Mitt

 

liikumine@paikusemesimumm.ee

Muusikaõpetaja

Vanemõpetaja Kadi Sepp

 

muusika@paikusemesimumm.ee

ABIPERSONAL

     

Peakokk

Angela Soosalu

55598703

peakokk@paikusemesimumm.ee

Sekretär

Christel Raist

53325006

sekretar@paikusemesimumm.ee

Haldur

Pavel Sõsojev

5119498

haldur@paikusemesimumm.ee

 Majaperenaine  Riina Pärnpuu    

RÜHMAD

     

Karikakar

Õpetajad:

Anu Vill

Teili Tosin

55566872

karikakar@paikusemesimumm.ee

 

Õpetaja abi:

Merike Kuusk

   

Kelluke

Õpetajad:

Liana Suitso

Liina Kuusk

55529309

kelluke@paikusemesimumm.ee

 

Õpetaja abi:

Merje Lehiste

   

Kullerkupp

Õpetajad:

Siret Siitan

Janna Riga

55520645

kullerkupp@paikusemesimumm.ee

 

Õpetaja abi: Dagmar Seegel

   

Meelespea

Õpetajad: vanemõpetaja Anneli Heinmets

Janika Tamm

55565084

meelespea@paikusemesimumm.ee

 

Õpetaja abi:

Vivian Eggert

   

Nurmenukk

Õpetajad:

Kristi Lihtne

Kristel Merimaa

55512601

nurmenukk@paikusemesimumm.ee

 

Õpetaja abi:

Pille Meister

   

Päevalill

Õpetajad:

Ene Pulk

Helina Kamma

55538610

paevalill@paikusemesimumm.ee

 

Õpetaja abi:

Heidi Pilv

   

Rukkilill

Õpetajad:

Jaanika Meigo

Kristi Laas

55511958

rukkilill@paikusemesimumm.ee

 

Õpetaja abi: Ljubov Tsjubik

   

Saialill

Õpetajad: vanemõpetaja Tiina Kukk

Piia Pärnits

58001477

saialill@paikusemesimumm.ee

 

Õpetaja abi: Anne Landing

   

Sinilill

Õpetajad:

Kairi Randmaa

Triinu Niido

55541956

sinilill@paikusemesimumm.ee

 

Õpetaja abi: Reet Reilent

   

Võilill

Õpetajad: vanemõpetaja Merle Esken

Marju Mägi

58529762

voilill@paikusemesimumm.ee

 

Õpetaja abi:

Katrin Vanker